Bu comodo-securegizlilik politikası MektebiSuffa.com ve MektebiSuffa.org.tr URL`si ve bu URL`in tüm alt bölümlerinde geçerlidir.

MektebiSuffa.com aidat ve bağış sayfalarındaki veri akışı güvenliği COMODO Positive SSL tarafından sağlanan 128 bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır.

Güvenli Bağış İlkelerimiz

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir. Bizimle paylaştığınız bilgiler, asla bir başka bir kişi yada kuruluşlarla paylaşılmaz.

Kişisel Bilgileriniz ve Veri Güvenliği

Bilgilerinizi korumak Mekteb-i Suffa İlim ve Kültür Derneği için en önemli ve hasas konuların başında gelir. Bu bilgiler; ziyaretçi veya üyelerimizin kişisel bilgileridir.

Mekteb-i Suffa Derneği bu bilgileri sadece ziyaretçi veya üyeleri ile kendisi arasındaki ikili ilişki bağlamında amacına uygun bir şekilde kullanır. Bu kişisel bilgiler güvenli bir şekilde tarafımızca kayıt altına alınmamaktadır.

Kredi Kartı ve Güvenli Alışveriş/Bağış Garantisi

Sayın ziyaretçimiz/üyemiz, günümüz yaşam standartlarında inernet ve dolayısıyla web üzerinden alışveriş daha da yaygınlaşmakta bu durum bir takım güvenlik açıkları doğrumaktadır. Bu nedenle sanal post ile yaptığınız alışveriş kesinlikle güvenli bir alışveriş yöntemidir. Web üzerinden yapmış olduğunuz her alışverişte sanal pos kullanılıyorsanız güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz, kesinlikle tarafımızdan arandığı söylense dahi asla kredi kartı numaranızı ikinci bir şahsa söylemeyin bu bağlamda hiç bir şekilde Mekteb-i Suffa Derneği, ziyaretçilerine veya üyelerine ait kredi kartı bilgilerini saklamaz, saklayamaz. Gerek dernek yönetimi gerekse bilgisayar başındaki bilişim operatörleri ziyaretçi veya üyelerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Bu bilgiler sadece ve sadece kart hamili banka ile sizin aranızda olan teknik bir konudur.

SSL Sistem Güvenliği

Ödeme sayfamızda kullanılan SSL güvenlik sistemi tüm Dünyada kullanılan bir güvenlik sistemidir, bu nedenle kredi kartı güvenliğiniz için; dünyaca kabul edilmiş sertifika sağlayıcılar tarafından imzalanan 128 bit SSL sertifika kullanılmaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, veri transferi esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojisi sunduğu üstün güvenlik ve şifreleme yöntemi sebebiyle Dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Microsoft Internet Exlorer, Google Chrome, Mozilla) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; //http// ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen //https// (secure pages-güvenli sayfa) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren asma kilit işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Google Chrome, Mozilla ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.

Yukarıdaki Gizlilik Politikası, Mekteb-i Suffa Derneği üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.