Bu sayfaya Mekteb-i Suffa hakkındaki düşüncelerinizi ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Web sitelerimiz üzerinde ve sosyal medya hesaplarımızda yapılan yayınları değerlendirip, faaliyet ve etkinlikleri nasıl bulduğunuzu yazabilirsiniz. 🙂 Önceki görüşler burada idi.

15 Comments

 1. Barış
  Haziran 17, 2016
  Cevapla

  Selamün Aleyküm
  Siteniz gerçekten harika. Allah doğru yoldan,hakikatten ayırmasın. Sapıklığa götürmesin. Doğru ilim ve faydalı ilimden ayırmasın. Yanlış ilimden korusun.

 2. Aylin Zülal
  Haziran 17, 2016
  Cevapla

  Esselamun aleyküm , siteniz o kadar güzel ki anlatmak için kelimeler kifayetsiz.. Rabbim sizden razı olsun çok şey öğrendim gerçekten. Allah’a emanet olun hayırlı günler.

 3. Onur Yıldırım
  Haziran 17, 2016
  Cevapla

  Selâmün aleyküm ,
  Böyle güzel bir oluşumda emeği geçen herkese teşekkür ederim . Ben ve diğer gençlerin teknolojik aletlerin başında vakit harcayıp Allah (c.c.) ‘ı unutmasını isteyenlerin kullandığı teknolojik silahları onlara biraz olsun çeviren bu oluşumla , en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinde gerçekleri Allah (c.c.) ‘ı , Kur’an-ı Kerim’i , İslam’ı , Doğru insan olmayı ve birçok yanlış ve saçma olarak düşünülen doğruları anlatarak hayatımı değiştirdiniz. Sizin sayenizde , aklımdaki soruların cevaplarını öğrendim , Nouman Ali Khan gibi güzel bir insanı tanıdım , herkes gibi olmayıp doğru olmayı seçtim . İslam’ı , modern , bilimsel (mantıklı) bir şekilde anlatan ve duyuran böyle bir oluşumda emeği geçenlerin hepsinden tekrar çok teşekkür ederim . Böyle güzel bir oluşumda emeğimin olmasını isterim . (Tasarım’la uğraşıyorum eğer isterseniz bende az veya çok bu oluşuma karşılıksız destek olmak istiyorum. )

  İnşallah , sizler ve sizi sevenler için hayırlısı olur

 4. Sena
  Temmuz 22, 2016
  Cevapla

  selamunaleykum.
  yaptığınız iş o kadar harika ki.. ben Nouman Ali Khan videolarını izlemeye başladığımda hayatım değişti ve bu sizin sayenizde Allahın izni ile oldu. Allah sizden razı olsun, sizin dünyanız ve ahiretinizi güzelleştirsin inşAllah. Rabbim azminizi artırsın. Nouman Ali nin bayyinahtaki güncel vidyolarından ya da tefsirlerinden, özellikle tefsirlerinden çeviriler eminim ki çok faydalı olacaktır. maalesef çoğu kişi ingilizce bilmiyor, ben de öğrenmeye çalışıyorum, ama sizin çevirileriniz gerçekten çok faydalı oluyor. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

 5. emine
  Eylül 22, 2016
  Cevapla

  selamun aleykum
  emekleriniz için sonsuz teşekkürler. nouman ali khan hocamızın tefsir sohbetlerinin çevirlerini istiyoruz. özellikle yasin suresi ve kısa surelerin.

 6. Mucahid canbey
  Ekim 8, 2016
  Cevapla

  Selamunaleyküm bizleri aydınlattığınız için Allah razı olsun paylaşımlarınızı takip ediyorum ve çevreme öneriyorum.
  Türkiye’de olan konuşmasını internetten izledim tek kelimeyle harika bir sohbet olmuş. Bu kuruluşun müslümanlara dirilişi yaşatmasını ümit ediyorum ve buna vesile olanların duacısıyım Allah razı olsun..

 7. Okan
  Ekim 11, 2016
  Cevapla

  Emekleriniz karşılıksız kalmıyor. Allah sizlerden razı olsun. Ben Nouman Ali Khan’a bir soru sormak istiyorum ama bunu nasıl ileteceğimi bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Sormaya ve cevabını almaya değer bir soru. Mail ile iletişime geçerseniz sevinirim. Teşekkürler.

 8. Omer
  Kasım 10, 2016
  Cevapla

  Site guzel ama hadis kaynaklarinibmerak ediyorum

 9. Özden
  Kasım 22, 2016
  Cevapla

  Esselamunaleyküm. Ben nouman khanın videolarını yoıtubeden sizin üzerinizden izliyorum. Türkçe alt ysxı çeviniz çok iyi. Yslnız youtube hep aynı videolar var. Yeni çeviri yapmıyormusunuz. Acaba bununla ilgili bir sıkıntı mı var yasak mı geldi v.s makım ing. İyi olmayınca çeviriye ihtiyacımız var. Allah şimdiden razı olsun

  • residdemir
   Kasım 29, 2016
   Cevapla

   Kanalda yeni videolar mevcuttur.

 10. nur
  Kasım 29, 2016
  Cevapla

  merhaba Nouman Alı Khan a ulasmam gerekıyor nasıl ulasabılırım yardımcı olur musunuz

 11. nur
  Kasım 29, 2016
  Cevapla

  Alı Khan ın degerlendırmek ısteyecegı bır soru oldugunu dusunuyorum lutfen ıletısıme gecmeme yardımcı olun Musluman olmak ıcın bır cevap bekleyen bır pagan ın sorusu

 12. Maide
  Aralık 3, 2016
  Cevapla

  Allah hepinizden razı olsun. Rabbim iki cihanda saadet nasip etsin inşallah.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir